товаров в [корзине] : -- шт. на сумму:
Багато хто з нас люблять літо, сонце, море, пляж, що приносить велике задоволення і відпочинок від повсякденної рутини. Але, виявляється, пляжний відпочинок - це не тільки приємно, але і корисно для ваших кишень! кладошукач
Море любить золото й інші прикраси! Багато разів траплялося, що у воді ми втрачаємо наші дорогоцінні речі, але не так вже часто траплялося, що ми їх знаходили (одиниці випадків, які стали жертвою безглузду випадковість - "підсковзнувся, впав, отямився", а перед носом колечко). Але це можна легко виправити і випадковості стануть закономірністю, якщо у вас є металошукач, який набагато швидше, ніж ви своїми руками, знайде давно осіле на березі моря або річки прикраса, що може зробити вашу поїздку на море, або невитіювату прогулянку по берегу річки понад захоплюючій і прибутковою!

Ті, хто займається подібними заняттями, застосовуючи металошукачі добре розуміють що, без праці, не виловиш і рибку зі ставка. Мається на увазі наявність металевого сміття, який постійно присутній на пляжах. Звичайно багатьох зацікавила б така думка "а чи можна налаштувати металошукач на розпізнавання цінних речей від звичайного металевого сміття?" Ну, багато з нас майстра на придумування різноманітних "ноу-хау", але, а втілювати в життя доводиться не кожному, для цього потрібно знати не мало незрозумілих речей і зуміти розмістити їх у себе в голові так, щоб задумане вийшло (наприклад, створити металошукач з вбудованим відео монітором, так би мовити пісочним сканером, та так щоб він ще й працював). Але виявляється не все так просто, як у казці, а не те б велика частина людей вже прославлялися як багаті тіточко і дядечки.

Проблему зі сміттям можна вирішити двома шляхами: перший - купити хороший і якісний металошукач, другий - можна кілька вирішити за допомогою навичок, набутих нами на уроках географії та ін, тобто потрібно знати, приблизно, що шукаємо і де. На одному пляжі коштовності можуть потрапляти в купі металевого сміття, а на іншому пляжі - сміття може потрапляти в купі дорогоцінних металів і прикрас, що істотно змінює тему і азарт. Наприклад, можна взяти, не настільки відомий необізнаним у цій справі людям, острів Ко-Липі, що розташований в Тихому океані: на одній стороні якого граються новоприбулі туристи, ясна річ, що толку тут мало, так як пробками, кришками від пива, непомітними браслетик, а також ненавмисно випала дрібницею якої всипане все узбережжя, але якщо ваша допитливість і винахідливість приведе вас на протилежну сторону острова, де тихо і шикарно відпочивають "вершки суспільства", тут можна знайти ласі шматочки - вишукані золоті каблучки з діамантами, годинники, браслетики, кулончик і багато інші прикраси. Господарі готелів знають, про те, що на їхній території є чим поживитися і користуються цим - пошук з металошукачем тут платний 100 $ за годину.

Шукачам більш раритетних цінностей безумовно підійде такі занедбані містечка як деякі піщані узбережжя Іспанії - Тенериф наприклад, відстань до суші від якого досить таки пристойну (32 км до африканського берега). Тут можна знайти елементи давно затонулих скарбів (старовинні монети, дивовижні жезли, посипані дорогоцінними каменями), звичайно, такі знахідки трапляються не завжди, а то і вкрай рідко, старайся і хороший металліскатель зроблять все можливе щоб наблизити до реальності вираз "хто шукає, той завжди знайде ".

Підтвердженням таким незвичайним знахідок може стати випадок у Флориді, де після ураганів, які, як з'ясувалося несуть за собою не тільки втрати, а й знахідки у вигляді скарбу, який був доставлений благородно величезними хвилями на узбережжі (до цього часу не настільки цікаве і привабливе для археологів), яке потім так і стало кішіть шукачів скарбів.


http://250.org.ua

RSS канал